Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alfaman512

    tag

    válasz Evgenii #612 üzenetére

    A készülékre nekem is van gari, papírjai megvannak stb, csak pont a vinyóra nincs. Említettem is hogy nem pénz ami bánt, hanem hogy ennyire gerinctelen valaki, minimális összegért is képes a becsületét eladni. A másik az hogy, aki csak kis átveréseket csinál, az lehet nyugodtan? Akkor mindenki nekifoghat 3k-s tételekben átvágni másokat, büntetlenül? Ha veled esett volna meg akkor is viccesnek gondolnád? Tudod, szerettem volna korrekt lenni a sráccal, nem tudod autóba ülni, és ő eljönni hozzám, én meg az én gépemet nem voltam hajlandó küldeni, mert ha akármi van, akkor jön a vita, azt tartottam korrektnek ha elviszem, és beüzemelheti, és látja hogy jó a gép. Én is hibás vagyok, mert a vinyót nem tetettem fel vele egy hd sentinel ellenőrzésre, de miután telón is beszéltünk, meg stb, valahogy nem gondoltam hogy így járok. Az is benne van hogy ő se tudta, de hitegetett hogy kicseréli, és azóta se semmi. Akkor mondta volna hogy nyeljük be közösen, és max a felét visszautalja, így láttam volna hogy tényleg legalább a gerincesség szikrája benne van, de ő inkább eltűnik. Na ezeket az embereket rühellem, és kívánom hogy költse gyógyszerre.

    De ha jobban elovasod a hirdetését, ott is ott van hogy van erre is gari.

    Még annyit hogy, az ilyen emberek miatt, mint az említett egyén, tényleg nem szabad se előre utalni, se postázgatni, se semmi. Ezek után én is úgy fogok a dolgokhoz állni, hogy ha akar valamit, akkor jöjjön el, és nézze meg. Én ezek után senkivel nem leszek megértő, az tuti. Ismétlem nem az a 3k, hanem hogy valaki ennyire piti dolgon képes a becsületét eladni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák