Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75501312

    törölt tag

    válasz MadMancs #87332 üzenetére

    + (#87333) Intruder2k5

    Igen, ezeket értem. Pont a napokban beszéltünk a csomagokról, azokkal simán meg lehetne oldani ezeket a dolgokat is, akár tényleg szoftveres oldalról is, mint ahogy ez elvárható lenne 2020-ban, mert évtizedek óta létező technológiákról van szó. Viszont ezek a dolgok máshol működnek külön infrastruktúra nélkül, de ugye az nem számít, mert mi kis ország vagyunk és egyébként is...

    De nekem nem lenne nagy igényem (na jó, most hagyjuk a HD meg DD igényt :D ) csak működjön. De eddig nem igazán működött, legalábbis a Horizon meg a VTV csoda sem megy rendesen, már pedig az utóbbi években csak ezeket lehet kapni. A Cisco dobozom sem volt egy leányálom, de kitartottam mellette, amíg tudtam.

    Nem az a bajom, hogy nem tesznek a kedvemre, mert nagyobb az igényem, hanem az a bajom, hogy még az ígért minimumot sem tudják tartani, a weboldal meg tele van fals infóval és a prémium csomag igazából egy egyes alá minőségre és tartalomra.
    Vannak sztenderdek, amiket nem az egyén vagy cég határoz meg, űgy tűnik itt saját rendszer van, ahol minden sikersztori.

    (#87335) LouiS22
    Hát, ha minden jól megy, én ezt megoldom havi 12e-ből hamarosan.

    +szerintem csak kicsit optimalizálni kellene a csomagokat, kellene egy teljes revízió.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák