Keresés

Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz air #6180 üzenetére

    szerintem sem gagyi a mindig TV kép és hangminősége. Legfeljebb nem elégséges a csatornaválaszték egyeseknek. Sajna nekem sem.

    A UPC kábeles digitálisát két hónapja használom, HD csomagra fizettem elő, azt a kicsi fekete boxot kaptam. Szerintem sokkal jobb a képminőség, mint a szintén HD csomagos UPC direct (tudom, hogy másik cég) műholdasnak.
    50"-es plazmán nézem, szóval kijönnek a hibák, de ez a kábeles digitális nagyon jó. Sok esetben az SD adások is meglepően jók!
    Na bumm, ha nem tudok gyorsan CI+ kártyásra váltani. Akkor marad a box, nekem nincs vele semmi bajom, még ha szívesebben használnám a boxless megoldást, akkor sem. Nem idegesítem magam hülyeségek miatt.

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz air #6180 üzenetére

    Gyorsan ennyit tudnék hozzáfűzni.

    A marketing szöveg kiváncsivá tett, de hamar rá kellett jönnöm - biztosan ízlésficamban szenvedek, mert ebből a 30 csatornából esetleg kb 6 csatorna érdekel és pont nincs közötte a 2 "felnőtt" műsor. Tökéletesen látszik, hogy megint a magyar közízlés mintájára
    alakították a csatornakínálatot. (sport sex muzsika tv ) Ezek egyébként mind elférnének a többiek mellet, amennyiben bőséggel kínálnak más tematikájú csatornákat is.
    De nem így van. Nem mondhatom, hogy én lennék az etalon, de legalább megpróbálnák valamelyest formálni a lakosság ízlését, mint anyuka a hülyegyerekét. De ők is beálltak a sorba, nyilván a minél előbbi anyagi megtérülés reményében, csak ehhez én nem vagyok partner. A upc kínálata ehhez képest már elég jó, hiszen nagyjából mindenkit "kiszolgál" ízlés tekintetében.
    Ezzel szemben a mindigtv ettől nagyon messze áll, hiába olcsó. Ha nagyon nem lenne más megoldás, talán.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

  • club1

    veterán

    válasz air #6180 üzenetére

    A vezető kereskedelmi csatornák rajta olyan minőségűek, mintha analógból lennének digitalizálva. Az emberek arcélei kockásak, az arcvonások elmosódottak (vakolatarc). A HD adások jelentik az üde színfoltot egészen addig, amíg nem adnak rajtuk valami régi filmet.
    Azaz minőségi problémák vannak vele, és mennyiségi is, mert a 30 csatorna az szinte semmi, a zenei adójuk 0-hoz közeli színvonalú, a gyerek-, a sport-, a természetfilmes és a felnőttcsatornák gyenge merítést jelentenek a kínálatból.
    A fentieket egy kábeles UPC-s digitális SD csomaggal összehasonlítva írom.

Aktív témák