Keresés

Aktív témák

  • mzx

    senior tag

    válasz #16820480 #14149 üzenetére

    igen :) nagyon tecc az ubi nekem is, és szivesen feltelepiteném
    (kulonos tekintettel arra, h régi procimnak nem mindegy , hogy cd-vel bajlodik, vagy hdd-vel, raadasul rendszeresen kivágja ubi a live-cd-zés alatt valamely session-ömet/abklakomat, hasznalat kozben :( ... ),
    de sajnos túl kicsi a vinyóm, az xp-re is szukségem van,
    ráadásul ha lenne is ubinak elegendő hely vinyómon, akkor még mindig ott az a probléma,
    hogy kezdő userként nem merem particionalni, aminek végrehajtásárol egyelore fogalmam sincs, és haladóbbak szerint kezdőként könnyű elcseszni és adatok sérulhetnének akkor ...
    (egyetlen megoldásnak látom egyelőre, hogy
    nagyon olcsó hasznalt 10-20 GB hdd-re vadászom , HOGY KETTŐ LEGYEN ÖSSZESEN, és akkor nincs gondom particionalasra. az új vinyóra telepiteném az ubit (meg elotte akár azon gyakorolhatnám a particionalast) :) )

    KÉRDÉSEM:
    jaja, néztem a lock sreen-t is , de tanácstalan voltam.
    szoval:
    mely opcion belul lehet kódot rendelni a zárolt képernyőhoz?
    (APROPÓ: MIT ÉRTESZ LOGIN JELSZÓ ALATT EZ ESETBEN? ugyanis live-cdzés alatt alapesetben van a
    live session user, ehhez
    nem tudok kodot rendelni,
    de ha csinalok E MELLETT usert, ahhoz tudok. Utobbi lesz a képernyő-lock kódja is egyben? vagy máshol kell képernyő lock-hoz kódot megadnom? vagy az AKTUALIS belépett user loginkódjára gondolsz? :) utobbi esetben
    live session ussser alatt nem fog menni)

    [ Szerkesztve ]

  • fatal`

    titán

    válasz #16820480 #14149 üzenetére

    Hogyan tudnék mégis erre a kernelre frissíteni? Kipróbálnám vele a LANt. :) Bocsi a sok nagyon kezdő kérdésért :D

Aktív témák