Új hozzászólás Aktív témák

  • milan1225

    csendes tag

    Danys témával kapcsolatba találtam egy szerintem elég jól megfogalmazott véleményt...

    "Egyébként nekem Dany személyiségével semmi gondom.
    Ez végig benne volt, a szeretetre épített, de ha elutasítják, elborul.
    Vele sem bántak másként gyermekkorától kezdve, sorozatos stresszek, traumák kísérték, amiből egyébként megpróbált kitörni. Folyamatosan próbált, de sosem fogadták el, vagy a körülmények bsztak ki vele.
    Úgyhogy a világ geci körülötte, gyakorlatilag mindenki elutasította a végére. Neki miért kellene ezek után máshogy bánnia a világgal?

    Meg kellene kérdezni egy pszichológust, aki olvasta a könyveket. Ami nektek jelentéktelen és nem kellene hogy hasson rá, az neki számít, az a kis vékony dolog (Missandei, végre van egy szerelme akiben bízhat, akire támaszkodhat) ha megszűnik akkor eltűnik a máz.

    És ezért még csak nem is ő a hibás. Próbált változni, de nem kellett. :)
    Hiszen Varys elárulta, ahogyan a nyomi Sansa is, hiába segített minden erejével, gyakorlatilag önzetlenül északon. Tyrionban sem bízhat, bennem is felmerült, hogy ha nem hülye a törpe akkor direkt csinálja ezeket. Joggal érezheti úgy, hogy a + infó miatt fordult el tőle Jon is.

    Nekem egyébként az sem volt tiszta, hogy őt miért nem ünnepelték. Most megmutatta hol van az igazi hatalom."

Új hozzászólás Aktív témák