Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krethx

    aktív tag

    válasz Somatom #7562 üzenetére

    "Ha olyan levelet kapok, amiben nem szólítanak meg, azt automatikusan hamisnak nyilvánítom."
    Ez nem jó hozzáállás. Ha viszont egy kamu Emait-t kapsz és a neveden szólit azt elhiszed?

    Amúgy sok helyen nem szólítanak a neveden. Egy példa: Gránit Bank

    Mac mini M2 Pro 32GB/1TB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

  • #33802016

    törölt tag

    válasz Somatom #7562 üzenetére

    Csak az emberek nem így működnek. Nem nézik a részleteket. Rengeteg módszer arra épül, hogy nagyon hasonló dizájn megjelenés. Vagy épp siettetik nyomás alá helyezik az illetőt... vannak reklámok, és bolti gyakorlat is ami erre épít. Alzát meg is vágta a hatóság pl emiatt. (pl kamu még ennyi van raktáron)

    Legutóbb meg olyan levelet kaptam egyik társaságtól ahol arra figyelmeztetnek, hogy a saját számukon hívják idegenek az ügyfeleket és csalnak ki adatokat. Ha ilyen körlevelet küldtek, akkor bizonyára többen bedőltek nekik és utána rajtuk akarják leverni a haragjukat...

    Akár valós azaz email, akár nem. nagy számok alapján a csalók elérik a céljukat.
    (közben látom mégis "valódi")

    Szóval, pár napos késésben van a kliensapp, de nyugodtan lehet reagálás nélkül kukázni az e-mail -t, mert telón is megjelenik az akció és megrendelhető.
    Ezt írtam le én is, csak más alkalmazás tapasztalattal, feljebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák