Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slayer Valor

    őstag

    válasz Viktor77 #28 üzenetére

    Azért nem értettem komolyan mindent.. Kéz térdnélt, csukló nélküliséget meg nem csaj karira értettem, hanem hapira..(mondjuk ezt írhattam volna) Amugy csak kicsit fokoztam, azért nem térdnél ér véget(bár majdnem), csak eléggé lennt van, vagy egyszerűen csak túl vastag a kéz, és úgy néz ki:D

    GW topicban meg ''csak'' 134 hszban említettük a wow-ot :DDD
    Meg eleve, mért ne hozhatnánk példát wowból, mindkettő játéknak vannak rossz, és jó tulajdonságai. GWben ez nincs, WoWban amaz nincs, szal tökmindegy, a 2 game más kategória, fullmás mindkettő.
    WoWnál egyedül a grafikával, karakterek kinézetével (jó mondjuk másik lényeknél nem igen látszanak az arányok, de embereknél nagyon) van bajom... Ja és van pár csúnya átmenet, pl ahogy a fa kigyün a fődbü..

  • Slayer Valor

    őstag

    válasz Viktor77 #30 üzenetére

    Egy fulluccsó nekem is:
    1. Dehogynem tudtak volna csinálni blizzék jó grafot, de ha tudtak, mért nem tették meg... pl megcsinálhatták volna azt, hogy a mostani cuccos a minimum graf körül lenne, és akik grafmániásak(elég sok van belőlük), azoknak jó alaposan feltuningolnák az egész cuccost.. ''Becsili-viliznének'' mindent, és ez a jobb gépeken még futna is;)
    Mindenesetre majd WoW2, ha lesz (10-20 év múlva biztos:DDD), minden bizonnyal brutál grafika lesz, mert akkorra a mai csúcsgépek már pár k-nál sem fognak többet érni ;]

    2. Nem figyelem csak észreveszem...(najó, szinte ugyanaz a kettő :DDD ) ezek nálam alapvető dolgok, hogy megnézem milyen a játék környezete. Ez legyen a kisebbik problem, de az már nagyon feltűnö, hogy 10 méterre egy fa ugyanolyan, mint a másik, csak máshogy van fordítva. És ebből egy helyen van vagy 50. Na mindegy, ez sok mmoban így van, de tényleg nem a grafika a lényeg, szal akik nem azt figyelik, azoknak még az ennél jóóóvaaal!!!! bénább cucc is megfelel.
    höhöö, Ragnarok Online :DDD :DDD :DDD

Új hozzászólás Aktív témák