Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Begi

    senior tag

    válasz Patice #14279 üzenetére

    Szia!

    Nálam pont ugyanez a konfiguráció működik a vargalex féle OpenWRT fw-vel (20/20-as net).
    A saját tapasztalataim a következőek:
    - 10-15 torrentet simán kezel, úgy hogy van swap. Legalábbis én még nem tapasztaltam újraindulást.
    - ushare és transmission megfér egymás mellett, bár néha azért erőlködik a kicsike, igy érdemes lelőni a torrentet, amig filmet nézel. (Wifire vonatkozik, LAN-on megy szépen)
    - Néha ha Wifin nézed a filmed nálam akadozik a médiajátékos. Még nem jöttem rá hogy miért, lehet hogy az adott film kódolása ott olyan, amilyen, vagy a wifi sebessége esik le(még nem mértem). Passz. De ha leállitom pár másodpercre a filmet, akkor megjavul.
    - ha a médiajátékoson akarod nézni a filmeket, akkor mind1, hogy milyen fájlrendszert használsz a vinyón, mivel a DLNA protokol segitségével tudod megosztani, illetve lejátszani őket. (Megy samba-n is, de ott max. 720p-s videót tud nálam)
    - ext3-at használok a vinyón, teljesen rendben van, talán ext4 jobb lenne

    Az utolsó kérdésed ügyében nincs tapasztalatom és csak kicsit értek a linuxhoz,de mivel az adott vinyó egy hálózati meghajtóként szerepelne, igy gondolom simán fel lehet mountolni (samba), majd használni is. A sebesség az kérdéses.

    Remélem tudtam segiteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák