Új hozzászólás Aktív témák

  • Grobyc

    csendes tag

    Megvettem én is ezt a csodát, kurva jó a marketing leírása hogy így átverik az embert. Előző routerem is Tplink volt WR642G 108M-es wifi 54-es, így afféle márkahűség is jelen volt, tökéletesen szolgált a kis router de gondoltam ideje váltani egy brutál erős 3 antennás állatra. Az egész lakásban max értéken lesz a wifi jel, ezzel a szép gondolattal vágtam bele a vásárba. Kérdésem hogy az normális hogy a kb fele ekkora méretű előző routerem 1 antennás hatótávja szinte ugyanakkora mint ennek a böszme nagy 3 antennásnak? Szinte azonnal kiábrándultam ahogy megláttam az értékeket, túrtam a beállításokat hátha nem lőttem eléggé be valamit és ezért gyenge de minden maxon. Direkt azért vettem hogy a 2 emeletes családiház legmagasabb szintjén is legyen elfogadható wifi jel. Ráadásul nem elég hogy a hatótáv nem nőtt de még mintha a sebesség is csökkent volna. Most gondolkozok hogy megérné-e venni 3db 8dbi-s antennát +3k-ért vagy ne ássam ennél mélyebbre magam? Mert már így is azt érzem pénzkidobás volt keményen! :W Sőt a Samsung telefont ugyanott használva mint eddig 1 szinttel feljebb az eddigi max jel helyett a 2-es és 3-ason mozog! Valami tipp esetleg? Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák