Új hozzászólás Aktív témák

  • Bill Haley

    csendes tag

    válasz vargalex #33918 üzenetére

    Köszönöm.Egyébként olyanra gondoltam mint amilyen a Gargoyle-ban van.Zavarhatlak még egy kérdéssel.Arra szeretnék rájönni hogy miért csinálja a 2543 ND a leírt problémát.A Gyári FW egy fos a Wifiben nagyon gyenge,viszont ha felteszem a OpenWRT vagy a Gargoyle-t elkezdi dobálni a Want,de úgy rendesen egyszer csak 5 percig megy utánna csak 2 percig és ez így megy.A Gargoyle arra sem képes hogy Úra csatlakoztassa pedig a keep alive van beállítva.Digi PPoe kapcsolatom van,és arra gondolok, hogy Ütközhet a modem belső fw-je az Opewrt-vel,vagy csupán szar a modem.Csak az a furcsa hogy gyári fw-vel meg nem csinálja ill.van egy Tomatos routerem, és az is csak ritkán tárcsáz újra,tehát képes 5-6 óráig életben tartani a netet.Tegnap például már örültem,mert 12 órája ment az Openwrt-n a net kapcsolat,de mire hazaértem megint dobálta a want.Az kizártam hogy a router lenne rossz,hiszen a gyári fw-vel nem csinálja.
    A Digikabel egy ZTE márkájú modemet adott,ami egyébként képes lenne a belső FW-vel is csatlakozni,és 4 Lan -található rajta ,De valami saját FW-csinálhattak rá mert nem lehet a 192.168.1.1 hozzáférni,pedig milyen egyszerű lenne ott beállítani a PPOE-t és akkor akinek nem kell Wifi ,nem is kellene venni routert.Nincs esetleg valahol az Openwrt-ben ,ahol ki lehetne szűrni miért szakadozik folyamatosan.Már arra gondoltam felhívom a Digit hogy szarakodik a net,és cseréljék ki a modemet,de lehet hogy ez sem javítana a helyzeten.Ha visszaviszem a routert gariba az sem jó mert azt csak gyári fw-vel tudom,ott meg jó minden,úgy is visszaküldik hogy nincs semmi baja.Te mit tanácsolsz,mert nagyon szeretném a TE Openwrt-det használni,mert sok finomság van benne :F :F :F :F :W :W :W :W .
    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák