Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    válasz Intruder2k5 #7496 üzenetére

    Ehhez a részéhez nem nagyon értek!

    Bementem bótba, vettem egy WD Live Passportot.
    Haza jöttem, rádugtam a PC-re. Már formázva volt NTFS-re.
    Neki engedtem a MiniTool Prtition-t formázza ext4-re. Kb. negyed óráig dolgozott.
    Amikor kész lett Suste szaktárs hathatós segítségével felcsatoltam, és beállítottam!

    Kb úgy működött, ahogy elvártam tőle, csak furcsálltam, hogy a terás vinyó 25%-a hiányzik!

    A 320-t Luci-ból formáztam, ezt is lehet úgy kellett volna!
    Ami érdekesség hogy miután felcsatoltam , és ment, ujraindítottam a routert ami kicsit összekavarta a dolgokat.

    A teráson (sdb1) lett egy Swap partíció, míg a 320-on nem látta, noha ott volt eredetileg. Aztán ezt vissza állítottam, azért van most is a kisebben. (a terást lekapcsolja ha nincs forgalom, a másikon meg mindig fut a torrent)

    Megtehetném, hogy ezt is luci-ból formázom le, de nincs kedvem egyenlőre azzal tölteni két napot, hogy 10 000 kb/s oda vissza írok 500 gigát.

    Szerintetek mi változna, ha úgy formáznám le?
    Egy vinyóval a terhelés 0.2 körül volt, most két vinyóval 0,4 ez normális?

    A vinyó USB3-as, lenne olyan progi, amivel windows alól USB portról tudnék írni? tehát a PC USB portjára dugva használni? Az kicsit gyorsítana a dolgon!

    [ Szerkesztve ]

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák