Új hozzászólás Aktív témák

  • jani714

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nemrég én is beneveztem erre a routerre, még aznap felmászott rá a Vargalex féle fw (1.1.7). Szükségem igazából nem volt rá, mivel, ha 10%-át kihasználom, akkor sokat mondtam, de a fórumot olvasgatva megtetszett az OpenWRT és gondoltam miért ne.

    Szépen beállítottam, külön interfészen a vezetékes és a Wifi, köztük a hálózat működik, net van minden eszközön, szóval jónak tűnt minden.

    Egészen addig, míg a laptopot át nem vittem a másik szobába. Azonnal megszakadt a Wifi és nem volt hajlandó újracsatlakozni. Ahogy közelebb hozom a routerhez, mintha mi sem történt volna, csatlakozik. Telefonnal ugyanez, csak ott nem dobja rögtön a kapcsolatot, hanem csak akkor, ha picit jobban leterhelem (youtube, képek stb.)

    A távolság nem valami eget rengető, 5 és 10m között, 1 téglafal az eszközök között.

    g, g+n 20 vagy 40MHz, semmit sem számít. 5GHz-et egyik eszköz sem látja, nem is erőltetem.

    Van esetleg valami beállítás, ami elkerülhette a figyelmem?

    Üdvözlettel,
    Kiss János

    "Don't wanna end up inside my refrigerator freezer, be used as extra topping the next time I make a pizza..."

Új hozzászólás Aktív témák