Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Dluinet #7891 üzenetére

    Nem vagyunk egyformák, de méretben, árban, stb. nincs távol egymástól a két autó.
    A Fordban alapból van Android Autó, például, ami szerintem hasznos dolog, a beltér egy kicsit tágasabb, főleg vállban és fejtérben. Vezetési élményre is jó (a maga kategóriájában).
    Ami engem némileg eltántorított, hogy az édesanyámnak van egy 4 éves B-Max-a az 1 literes mocival, abban idén, 70 000 km után megadta magát a kuplung. Ismerősnek a fedélzeti elektronika bolondult meg egy Mondeo-ban. Ezek persze nem új Focus tapasztalatok, szóval nem feltétlen relevánsak...

    Mondjuk a munkatársam a múltkor mutatta, hogy a Fordjának kötelező szervízénél mit kapott a Petrányitól: egy videót, ahol a felemelt autón szépen végig ment a szerelő, és elmondta, hogy miket vizsgált meg, és hogy sehol sem találtak hibát.

    Ha azt nézem, hogy adott pénzért mennyi autót és extrát ad a Focus-t, akkor nem rossz választás, függetlenül attól, hogy én Corollát vettem végül, mert megbízható autót kerestem. De megértem azokat, akik beülve egy Fókába azt mondják, hogy ez olcsóbb és bizonyos téren beülve is többet ad, tehát azt választják...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák