Új hozzászólás Aktív témák

  • Kocska89

    tag

    válasz rob210 #1604 üzenetére

    Furkoo:

    Jó itt erősen rájátszottam, álló motornál pár centit ide-oda mozgatom a kormányt jobb-bal elég gyorsan. :))

    rob210

    Amikor megvettem akkor is volt hangja de kb mint a totalcaros videón. Akkor kapott a már előzőleg említett würth spray ből, ez sokkal jobban tapad, ken, sűrűbb mint a wd40.
    Akkor jobb is lett egy kicsit. Aztán kb 1 hónapja egye fene videón a wd40 re javult, adok neki én is. Na az után lett ilyen rossz.

    Egyébként ha pl parkolóba épphogy mozgó autónál fordítom ki a kormányt.(nem koppanásig, nem feszítem végállásban) Akkor néha iszonyatos hangja van. Mintha csúszna a hosszbordás szíj. Szíj volt cserélve, feszítő görgő is. Utóbbi tényleg rossz volt. Sztetoszkóppal meglett hallgatva a szervó szivattyú simán jó.

    Mondtak olyasmit, a főtengely szíjtárcsán van valami gumi bevonat. Lehet az sérült az olajtól. Ugyanis előző tulaj elmondása szerint volt főtengely szimering csere. Meg a vezérműlánc feszítő patronnál szivárgott a motorolaj ami ugye szervó szivattyút, hosszbordás szíjat áztatja. Létezik, a tőtengely tárcsáján csúszik?

    Majd ha megyek haza rakok fel másik hangfilet, normál használat mellet milyen hangja van.

    Találgatás jöhet nyugodtan privátba :)

    Bocs a hosszú írásért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák