Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz Chili7 #2768 üzenetére

    Semmi gond vele, nekem is az van, csak éppen egy kategóriával alacsonyabb gépben. A kérdés az, mire kell a gép, és mennyi időre. Ha asztaliról vált valaki, nagy az esélye, hogy megszokásból úgy érezi mondjuk egy év után, hogy kicsit fejleszteni kell. Mert hátha akkor jobban fut XY program. És a notiknál is van némi lehetőség a fejlesztésre, de mire mondjuk odakerül a sor, a 800-as FSB-s, olcsón megvehető Core 2 Duo-k nem fognak belemenni. Az én notim egy éves. Mikor megvettem, nem gondoltam volna, hogy valaha is procit cserélek rajta. 1 éves korába került bele a Core Duo. Időközben kétszer bővítettem ram-ot, szívem szerint a vga-t is fejleszteném, de nem lehet. Csak ennyi. A lényeg, notinál különösen végig kell gondolni, mire és mennyi időre kell, mennyit akarsz később rákölteni, és ennek megfelelően választani. Magamat ismerve nem vennék most 945GM chipsetes notit. De ez én vagyok, én csak elmondtam, szerintem mire érdemes ügyelni. :)

    Személyes vélemény: az általad linkelt gépet nem igazán tudom besorolni. Ha valakinek játékra kell, arra gyenge, és nem időtálló. Ha viszont nem kell játékhoz, akkor tök felesleges a GF7300, én inkább áldoznám a pénzt valami masszívabb, erősebb akksival rendelkező gépre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák