Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    Kicsit kiégtem. Csaló. Pontosabban kettő. Amikor először lelőttek, azt gondoltam, hogy én vagyok a fasz, habár elég rendesen körülnéztem és nem volt ott senki. Mindegy, csak ketten vannak megpróbáljuk. Egyiket lelövöm, odaverek egyet fekszik, másik lelő. Akkor ugorjunk neki még egyszer. Most meghalok. De nem baj, hagyjuk ennyiben. Erre megint előkerülnek és lelőnek. Hát jó, kimegyek látom, hogy jönnek, explo lőszer és mehet az M1. Ledownolom mindkettőt, erre a futás sebességének többszörösével elkezdenek elcsúszni a földön... De persze én vagyok az unlucky és ebben a játékban senki sem csal. A tegnapi se, a hétfői négyes csapat sem és a maiak sem. De legalább annyi vigasztal, hogy nem jutottak messzire, az explo elvitte mindkettőt. Futottam vagy 10 másodpercet és fel is szedtem amit eldobtak és kimenekültem a DZből, mert persze kell egy 30 másodperces timeout azokra is, akik nem rogueban vannak. Kár ezért a játékért. Nagy kár.

    (#13646) woker
    A fejlesztő úgy fejleszt, ahogy a megrendelő hagyja. Ha nem ad rá elég időt, elfogadja a rossz kódot ugyanannyira hibás ő is. De ebben az esetben a dizájnerek is hibásak vastagon, én a közönségkapcsolatos kollegákkal kezdeném a véres tisztogatást. Hamish barátunk mehetne vissza jazz-zenélni, arról legalább van diplomája is.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák