Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    Én egy másik topikban kritikus hangvételt ütöttem meg a játékkal kapcsolatban még a béta alatt, az akkori véleményemet most is tartom.
    [link]
    És itt jön a DE.
    Az Ubi "játszatott" velem kb. 15 órát a nyílt és zárt bétában és elkezdett hiányozni a játék. Nem a fentebb említett hibák, hanem az az egy szigeten belüli magunkra utaltság, amikor ott állunk egy fegyverrel egy ismeretlen környezetben, társaink jó része meghalt és mondhatni egy ismeretlen ellenséggel kell felvennünk a harcot.
    Tévedés ne essék, még most sem tartom világraszólónak a történetet, de úgy érzem még így is tud működni, főleg akkor amikor olyan szintű stealth-sniper feelinget ad, amit már egy ideje nem kaptam játéktól.
    Ps4-es nem túl komoly kontroller mágusként engem a közelharc túlerő bedarál, de amíg kihasználva a terepviszonyokat osonva tisztítok meg egy bázist, addig engem ez a feeling magával ragad és szemet hunyok a hibák felett, amíg azok játszhatatlanná nem teszik a játékot.
    A mikrotranzakcióra nem is térnék ki nagyon, mert amit az internet népe művel, az nagyjából tükrözi is az átlag intelligenciát a mai világban. Minden idiótának van internetes kapcsolata és okádhatja az éterbe, hogy mekkora pöcs.
    A játékban szinte minden elérhető, amit te akár meg is vehetsz, vehetnél ha annyira türelmetlen vagy, hogy nem akarod küzdelem árán megszerezni, hanem neked azonnal kell. Jól felismerték ezt a gyártók- nem csak az Ubi- , hogy van egy réteg, mit egy réteg, szinte alig van ember akinek (közhely ON) a mai rohanó világban lenne elég ideje mindenre, ezért egy játékban is a könnyítés felé nyúlna, akár plusz pénzfizetési lehetőség árán is.
    A másik fele meg az, hogy vagy a korom miatt, vagy mit tudom mi miatt, talán mert tudom használni a neuronjaimat, nem költök mindenféle skines baromságra, mert én nem a SIMS-sel játszom, nem Barbie babákat öltöztetgetek, hanem próbálok túlélni mostoha körülmények között. Én készséggel elhiszem, hogy a mai pubg, fortnite generációnak kell a skin, mert meg akarja magát különböztetni magát az online masszától, de engem a játékélmény motivál, nem az, hogy ki a tököm van a másik skin mögött.
    Szóval igen, voltam akkora phasz, hogy előrendeltem a játékot és egyelőre még élvezem is.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák