Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz qdak #239 üzenetére

    :( Majdnem én is...haver hajnal 1-kor kijelentette,hogy fáradt és majd kidob engem az állomásra reggel....á-á-á....én maradtam:D A végő dj-t,aki a speedcore-t tolta nah az már picit zenétlen volt nekem,mert 5sec ugrálás...10-20 sec lassú rész....szal uncsian gyors.
    Az utsó előtti dj-nek volt egy 20 perces része,ahol kb elaludtam volna,de helyrejött:D:D

    Khaal
    Jaja voltak rendesen.....negyede-harmada csaj volt....és volt köztük igen csinos is :R

    Amit nem értettem,bár nem zavart,hogy volt három igencsak rockernek látszó egyén :)) De élvezték,szal egy szavam sem lehet:D Lehet megtértek :DD Jóvan,csak vicc volt,de akkor is érdekes:D

    ez hiányzik itthonról...a folyamatos meggyilkoló ütem:D:D....a gyári lemezkiadványok nem ennyire dúrvák sajna:(...pedig van egy jópár dvd-mp3-am :R de ha nincs elég ütem,akkor hiába a nagy hangtechnika itthon :(

    MOD: jah fül:D nekem csupán annyi volt,hogy a villamost akkor láttam meg tudatosan,amikor elémgurult:D:D:D Olyan csendesen csicsiztem itthon,hogy csak na:D...semmilyen zajt nem hallottam:D...a csangőnket még mindig nem hallom:D

    (#241) qdak válasza Khaal (#240) üzenetére
    Igen volt egy pár számomra klasszikusés és nagyon nagy köszönet érte :R Így teljessé vált az izomlázam:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák