Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imilenni

    addikt

    válasz Wesder #324 üzenetére

    Már nem üt akkorát maradjunk annyiban.
    Amikor kijött különleges játék volt, de mára megfakult. Közepes játék volt, nagyon jó sztorival.

    Itt meg nincs akkora sztori szerintem, inkább a világot éljük meg, hogy az ember meddig képes elmenni bosszú címszó alatt.

    Gondolom Abby elmegy a táborba és valami ürüggyel elcsalja a városon kívülre (havas rész).
    Itt elkapják Joelt, aki igaz kiszabadul és megtalálja Elliet, de Ellie nem segít neki, hiszen végülis nem juttatta közelebb az emberiséget a gyógymódhoz.
    Mikor már Ellie meggondolja magát, hogy hát vegulis jót tett Joel (golfütős jelenet), éppen megölik.

    Elliet elengedik stb, útra indul hogy megölje Abby csávóját, meg is öli.
    Ekkor váltunk Abby szemszögére, látjuk amikor megölik az apját, meg ilyeneket.

    (A kórházas rész, ott tudja meg Ellie valszeg hogy nem is hatot volna az egész műtét, mármint nem lett volna eredménye)

    A játék fináléja :
    Ellie megtalálja Abbyék házát (havas táj, sok ablak)
    Ott történik valami, látjuk őket, ott van Abby és a csavoja (visszaemlékezés), Ellie leüti vagy ilyesmi, akkor látja hogy hajjja hát ők milyen szerető pár voltak hogy polaroid képeken is pózoltak szivecskével...

    Esetleg amikor megy le a pincébe, akkor lehet hogy éppen oda megy amit láthattunk, hogy Abby v Ellie, és Abby irányítjuk.

    Valami ilyesmire gondolok, amúgy engem se zavar a spoiler, számomra nem vesz el attól, hogy tudom előre.

    [ Szerkesztve ]

    Press "F" to pay respects.

Új hozzászólás Aktív témák