Új hozzászólás Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    nu én is próbálgatom.
    A világ tetszik, grafika is nagyon jó.
    Ami nem tetszik:
    irányítás :( nagyon szar nagyon konzolos. de nekik se lehet valami jó...
    nem látom ha vásárolok, hogy mi van nálam, jobb e az adott fegyveremnél stb.
    ugyanez kovácsolásnál is.... plusz az hogy melyikhez van alapanyagom jó lenne ha kijelezné.
    ez a hol világos hol sötétszürke cucc hát...
    maga a betanulás a játékba is nagyon káosz.
    első kis falu még oké na mondom kapok tök jó kis közeli küldetéseket és majd utána köv nagyváros és ott is közeli kvesztek.
    hát az első 2 küldetés után átküldenek az első nagy városba majd azon kapom magam hogy a térkép másik végein vannak küldetések.
    ergó 5. szinten már be kellene járnom a teljes térképet.
    Azt se tudtam hova rohanjak, elindulok az egyik irányba ott óriások a másik irányba nagymacskák...
    A fokozatosság elmaradt.
    plusz hiányzik a küldetéseknél valami ki leírás.
    pl tök jó lenne látni hogy mit mondott a küldetésadó, vagy tényleg legalább 2 sorba leírni, hogy mit kéne tennem. mert pl a küldetés adáskor elmondja hogy itt meg ott fordulj jobbra ott meg balra, a leírásban nem látni már. (tudom van spell ami mutatja az utat)
    szóval 30 perc után úgy benne vagy a közepében hogy szinte elveszel.
    meg ahogy korábban már írták, jó lenne ha jelezné valami számláló hogy a rajtam lévő hatások mik.
    a soul trap vagy milyen varázslat meg röhej... van nálam 4 féle méretű kő és embert már nem tud elkapni vele csak farkast... pedig van nagy is amit valami 1400g ért vettem. plusz még nehéz is használni a spellt elég sokáig "tölt". nem csak 1 kattintásos.

    ettől függetlenül tetszik :) bár kitudja meddig bírom ezeket a problémákat...

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Új hozzászólás Aktív témák