Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz RussoS #761 üzenetére

    Hát lépésről lépésre nem tudom elmondani. Azt javaslom, hogy kezd el egyedül és kamu névvel meg címmel menj el addig amíg csak tudsz. Ha közben felmerül kérdés akkor írj nyugodtan. Itt kezded

    Nos az összeget minden alkalommal megkapod, de írtam korábban, hogy természetesen ez a befektetett összeg függvénye. Nyilván ha kevesebb akkor nem 3 euro hanem jóval kevesbb amit kapsz. Ez nem más mint az alap devizád után fizetett kamat.

    Vannak kamat trading technikák amikor egy devizapár kamat különbözetére játszol nagyon hosszú távon. Carry tradenek hívják. Pl most néztem, h EURTRY-on közel kicsivel több mint 10% a kamat ha kamat irányban köt az ember. Elég gyenge volt (új csúcsot ért az árfolyam) akkor kellett volna kötni kamat irányban (short). Tőkeáttétellel elég fincsi kis hozamokat lehet elérni és ha elég hosszú ideig tudod tartani a számlát akkor a naponta felhalmozódó kamatok kifogják bírni az árfolyam ingadozását és lesz egy örök járádékod amire mindíg ráköthetsz az aktuális csúcs közelében növelve a napi mennyiséget.

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák