Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    válasz Mauzes #6655 üzenetére

    Próbálkozom újra.

    Tehát van egy profilom, ami ha a telefon csatlakozik egy BT eszközhöz, akkor elindítja a Spotify-t és a lejátszást is. Lásd
    kép.
    Működik is rendesen, elindul a zene, a Tasker-ben látom, hogy zöld a profil, tehát csatlakozik a BT eszköz.

    Ehhez hozzá akartam adni egy exit task-ot, ami a BT eszköz csatlakozás végeztével (tehát amikor kikapcsolom a külső eszközt) kikapcsolja a telón a BT-t és kilép a Spotify-ból.

    Na most a gondom az, hogy az exit task hozzáadása után már nem működik jól a profil, ugyanis a BT eszköz csatlakozása után azonnal végrehajtja az exit task-ot és leválasztja a BT eszközt (holott exit task nélkül még rendben elindul a Spotify).

    Megnéztem azt a log-ban, hogy az eredeti felállásban (azaz még exit task nélkül) hogy működik a profil, hátha kiszúrok valamit, lásd
    kép.
    Egészen az OK részig értem, de mit jelent a végén az exitOK-stop-start-stop sorozat? Ennek van köze ahhoz, hogy az exit task hozzáadása után azt azonnal végre is hajtja az eszköz csatlakozásakor, és nem csak az eszköz manuális leválasztásakor (ahogy annak lennie kellene)?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák