Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zé_Mester

    őstag

    üdv mindenkinek.
    egy kis segítséget szeretnék kérni, mert már végképp tanácstalan vagyok.
    már több mint egy éve van itthon egy teljes T-s csomagunk, telefon, net, iptv 2 beltérivel.
    viszont a kezdetek óta fennáll az a probléma, hogy a csilli-villi virágos fehér router gondol néha egyet és elfelejt wifin keresztül netet osztani. eddig se voltam hanyatt esve tőle, mert a szerelő állítása ellenére (még a kertben is lesz internet) már az emeletre se jutott, csak minimális jelerősség, az is csak akkor, ha szoba 1 bizonyos pontján álltam. szóval, eddig letudtam annyival, hogy router kikapcsol, várakozás, vissza, aztán meg is oldódott, volt wifi. ezt havonta 1-2 alkalommal eljátszotta, úgyhogy nem igazán foglalkoztam vele.
    viszont az utóbbi hetekben van hogy naponta 2-3 alkalommal is ki be kell kapcsolni ugyanezért a hülyeség miatt. már átrendeztem a fél nappalit, hogy más helyre kerüljön a router és hátha majd ott meggyógyul és végre az emeleten is lesz net, de semmi változás....... :W
    kérdésem az lenne : ha betelefonálok, nyilván kicserélik majd ezt a vackot, viszont, mi van akkor ha ugyan ilyen virágos retket kapok ? :F
    gondolkoztam azon is, hogy veszek magamnak egy saját routert és kicserélem, de nem tudom hogy ez járható út-e, vagy router-router, összedugom a sajátommal és happy minden.

    pls valaki világosítson fel :F köszönöm előre is :R

Új hozzászólás Aktív témák