Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polonic

    félisten

    válasz Alteran-IT #52194 üzenetére

    Na meg ahol hagyják, hogy az ilyen cégek, mint a telekom(külföldi vezetéssel) megtelepedjenek és kivonják a tőkét az országból, ott megint nem álmodoznék ilyenekről.

    Bullshit propaganda. Ugye te sem gondolod komolyan?
    Tudod, hogy egy ilyen cég mennyi embernek ad munkát? Tudod, hogy egy ilyen cég hányszor egy milliárd forint adód fizet a közösbe? Tudod mennyi pénzt fordít beruházásra?
    Mégis milyen tőkét visz ki külföldre? A saját tőkéjét? Azt meg hogyan?
    A profitjával meg had csináljon már azt, amit akar. Az én cégemben is azt csinálok a profitommal, amit akarok (mondjuk egyre nehezebb, mert kb az összeset lerabolják), ahhoz senkinek semmi köze.

    Akkor ekkora erővel az OTP miért nem szidjuk, hogy Romániában vagy még nem tudom milyen országban ahol van, onnan is kiszedi a tőkét. Vagy éppen a Fornetti, amelyik nemrég terjeszkedett Bulgáriában.
    Hagyjuk már, unalmas ez a szöveg. . .

    Szeretem még amikor a bankokra is ezt húzzák rá. Csak azt elfelejtik, hogy ma Magyarországon 4, azaz összesen 4 bank nyereséges. A többi bank masszivan veszteséges, szóval épp az, hogy a tulajdonosaik pumpálják a pénzt beléjük tőkeemelésnek. És nem a magyar állam, addig jó amíg a magyar állam nem banktulajdonos, mert akkor a te meg az enyém, az adófizetők pénzéből kell feltőkésíteni a bankot.

Új hozzászólás Aktív témák