Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz dchard #36236 üzenetére

    Marmint semmilyen sebessegcsokkenesre nem kell szamitani, vagy csak minimalisra?

    Most amugy probalgattam meg ezt a hd sat-ot (valamilyen huawei a vevoegyseg amugy), es volt hogy egeszen turhetoen viselkedett es tenyleg csak kisebb megakadasokkal tudtam a guide-ban, listakban viszonylag gyorsan lepkedni, nem volt messze lag mentes, de egeszen elviselheto volt. De aztan par perccel kesobb megint rossz lett, szinte folyamatos, nagyobb lagokkal, szinte hasznalhatatlanna valt a gyors lepkedes kozben. Egyszeruen nem ertem hogy mitol fugg, hogy milyen kedve van. Talan gyenge/valtozo a vetel es az is befolyasolhatja? Tenyleg nem ertem, de ez igy hosszutavon szerintem nem lesz jo...
    Beszeltem amugy thome-al is, es azt mondtak h szerintuk nem kellene h ilyen tobb masodperces megakadasok legyenek, esetleg megprobalhatok egy gyari resetet (amit amugy nem talaltam sehol a beallitasokban) es olyankor lehet h letoltene egy frissebb szoftvert (sztem amugy is letoltene ha lenne ilyen magatol, bekapcsolaskor, legalabbis az elozo igy csinalta). De mivel 2 keszulek van nalam es mindketto hasonloan rosszul szerepel igy amugy is szinte kizartnak tartom h a konkret vevoegyseg(ek) lenne(nek) hibasok, igy a gyari reset is szinte kizart sztem h barmit segitene.

Új hozzászólás Aktív témák