Keresés

Aktív témák

  • kammu

    csendes tag

    válasz wmati #6286 üzenetére

    A szerelő azt mondta routerrel biztos nem fog menni - vegyek switchet... ezért nem is próbáltam meg.
    A linkelt videóban is látszott tegyem át az IP-t máshova és a DHCP-t kapcsoljam ki és úgy megy switchként (bidge kapcsolat) megcsináltam, kipróbáltam PC vel és nem ment, WIFI se ment - így írtam ide hátha lesz valami okosság még...
    Most hogy írtad ez kell beraktam a helyére próbaként és megy, csak a WIFI nem, azzal még lehet elbohóckodom, az lenne e legjobb ha ugyanazt a WIFI hálózatot szórná szét (de gondolom ezt nem lehet - 2 külön eszköz ha ugyanazt a SSID és titkosítást használná akkor összekeveredne minden) így ha sikerül belőni akkor 2 WIFI hálózat lesz a házban :) de lehet nézek majd olyan csatlakozót amit korában linkeltetek mert annak nem kell külön áram egyszerűen a "kábelt osztja" szét - most ideiglenesen jó lesz a gyerek tudja nézni netről a meséit, meg megy az IPTV is. Már így is olyan a TV környéke hogy oda csak hosszas nekikészülés után nyúlok mert kisebb kábelrengeteg van amit most ez az IPTV is szaporított

Aktív témák