Keresés

Aktív témák

  • cudar07

    senior tag

    válasz petne #517 üzenetére

    hello
    van IPtv, meg 1M net-et rendeltem, ettől függetlenül a GTSDATANET oldalán a sebbeségmérő 3,2M netet mért ki :R
    tegnap este kipróbáltam, hogy tudok 2 müsortfelvenni?!, na akkor visszalassúltam 1,5M netre
    tudom nem pontosan arra válaszoltam, de csak selytem, hogy ilyen dinamikus net nem hiszem, hogy lenne,
    próbáltam olyat hogy kikapcsoltam IPTV,de nem gyorsult tőle a net!

    viszont ez a a speedtuch router elé, bedobnék egy routert és onnan leágazna egyszer a PC-hez a NET, oszt a másik irányba meg megy speedtuch-ba !??
    szerintetek?

    ezzel azt szeretném kiküszöbőlni, hogy nem igazán tudom konfigurálni a speedT. Utorrentet nem igazán akarja kiengedni 2K max a feltöltésem!! :F

  • Aranytaltos

    csendes tag

    válasz petne #517 üzenetére

    Akkor egy kis kulonbseget a hazai es mas orszagok gyakorlata kozott:
    - itthon arra szerzodsz amire akarsz es vagy lehet vagy nem elerni az adott savszelt
    - ott bemerik majd kotik a szerzodest

    A bemeresrol minden szolgaltato informaciot kap egy kozponti adatbazisbol az alaphalozatot tulajdonlo ezt koteles elerhetove tenni. Majd szerzodest kotsz x, y, z vel tudjak nekik mekora savszel kell ezt a letesiteskor lefoglaljak a kozponti nyilvantartasba, ha masik szolgaltato is kepbe jon o lekeri a szabad kapacitasi erteket es kozli veled hogy szerzodjel az IPS-nel kisebb csomagra y-rol a-ra mert nekik az IPTV-hez kell a fenmarado. Ha Telefonossal kotsz akkor ket lehetoseg kozott valaszthatsz vagy ok adnak egy eszkozt ami analog portot biztosit vagy nem vagy dedikalt vonal vagy nem. Ez mar erdekesebb mert igy lehet x telefon szolgaltatoval is szerzodesed annak ellenere hogy 2M neted van ha telefonalsz a szoftveredben vagy a sk ruteredben allitod be milyen hivas hova fusson. Persze ez nemi savszelt levesz az internetbol de egy vonal eseten ez max 128K oda vissza. Ha dedikalt akkor szinten mint az IPTV-snel kerik hogy valtoztasd meg az IPS savszelt a-val. Az IPS meg minden dij es egyeb macera nelkul lefele es folfele valtozatat az elofizun.

    Igy vagy mindegyikhez x savszel van foglalva vagy csak egyikhez. Olyat nem lattam es nem tapasztaltam, hogy IPS.tol venne el alatomosan az IPTV-s vagy a VOIP-os a szavszelt. De az IPS-sem ad el 20M netet ha csak 8M garantalhato.

    Igaz hamar tonkre menne mert senki sem szerzodne vele.

    Nem ertek mindenhez de vannak olyan reszek amihez jol

Aktív témák