Új hozzászólás Aktív témák

  • ATISoft

    tag

    Üdv!

    Érdekes dologba futottam bele minap.
    Nemrég vettem meg első tükrös gépemet egy Olympus E-520 személyében.
    Gondoltam veszek rá egy polárszűrőt, ha lúd legyen kövér alapon.
    Kezdetnek egy egyszerűbbet, a photo hall-nál néztem ki egy 58mm-es Soligor (Blue Line) cirkuláris polárt. Be is megyek a helyi boltba (szekszárd), de mondja az eladó hölgy, hogy ők bizony ilyet nem tartanak egyáltalán, meg semmiféle szűrőt, stb. Mondom neki pedig a honlapon bizony ott van. Erre ő, hát igen a honlapon fent van, ott kellene megrendelni és akkor ha megérkezett, átvehetem. Gondoltam vicces, de legyen.
    Regisztráció a honlapon, szűrő kiválaszt, kosár, irány a pénztár, ami nincs, helyette egy ilyen üzenet: "A minimális vásárlási megbízás értéke: 10 000 Ft"
    Nem értettem igazán, a szűrő 6 000Ft ami tényleg nem 10, de hát ez elég fura lenne.
    Nosza írtam egy levelet az ügyfélszolgálatnak, amire a következő választ kaptam:

    Kedves XY!

    Nem, Ön mindent jól csinált. De sajnos interneten keresztül a minimális rendelhető ár 10 ezer forint. Kérem rendeljen valamit még a termékhez, hogy elérje a kívánt összeget.

    Üdvözlettel:
    YX

    Rendeljek még valamit? Nekem nem kell semmi más csak egy nyamvadt szűrő.
    Válaszoltam is nekik, hogy ebben az esetben sajnos más üzletben kell megvásárolnom a terméket. Erre már nem jött válasz. :)

    De hogy annyira ne legyek off, a fenti szűrőt érdemes megvenni?
    Vagy a sors keze volt, hogy nem jött össze? :)

Új hozzászólás Aktív témák