Keresés

Aktív témák

  • (Bundás)

    addikt

    válasz Rolly #4876 üzenetére

    Gőry itt-e! [link] Még jó, hogy leírtátok Y-nal, ezért nem találtam a gugliba! :)
    Régebben lehetett ételhordóval is elhozni, de megszüntették pár éve. Akkor még azt mondták, hogy van előfizus kaja is, de most ahogy néztem a weblapot csak hült helyét találtam. Biztos jó a kaja, meg sok is, de drágaságos nékem...
    Ételbárt, akkor megnézem valamikor.
    Hóbiártban régebben ettem párszor, de amikor a csaj kért még zöldséget a levesbe és a konyhás odaordította, hogy ''lóhúst van, jó lesz?'' és a merőkanálról lógott le valami furcsa lény, elment a kedvem az egésztől. Amúgy mintha nemrég bezárta volna azt Antsz pár napra! :D
    Tippeket azért még várok! Ha valakinek anyu, mama főz, betársulok a kajába azt megyek hozzá enni! ;] Májat, mazsolát nem szeretem, a többi jöhet! :))


    Én a corába vettem kerót, le volt árazva egy 60 ezres Swinn Viper 20 ezerre, mert kicsit megkopott az idő alatt (pár karc, matrica horzsolás, pici rozsda), de ugyanúgy vállaltak rá egy év garit! :P
    Cangába nézd meg, hátha lesz megfelelőt.

    [Szerkesztve]

  • gabesz82

    senior tag

    válasz Rolly #4876 üzenetére

    Legjobb minőségű bringát Prologban lehet kapni, bár nem olcsó :)

    én ajánlom esetleg az ebike.hu-t, házhoszállítós, de 30 felett nincs postaköltség és olcsóak eléggé, én is onnan raktam össze a bringámat.

    Ami még jó bolt és nem túl drága az a Nagy körúton van, hogy hány szám nem tudom megmondani, de ott van a S.E.F.T. bolt meg a Kossuth Lajos sgt. közti szakaszon.

    Vagy még jó a Kálvária téren a Canga nevű viszonylag. Attól függ mennyit akarsz rászánni.

    Azért én mégiscsak az ebike mellett teszem le a voksom, ott már egész jó minőségű bringát kapsz 50ért tárcsafékkel és első telóval :)

    PSN: Morfologus82

Aktív témák