Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Polemius #15732 üzenetére

    "Egyébként meg ha nem tetszik amiket ír, egyszerűen ne olvasd el a hozzászólásait. Ha jól sejtem, nem hozzád intézte és nem is rólad szólt."

    van, ami mellett nem tudok es/vagy nem akarok szo nelkul elmenni, itt is ez tortent
    de ha nem tetszik a dolod, megfogadhatod a sajat tanacsod: nem kell olvasni a forumot (en olvasom tovabbra is, mert van itt olyan ember/tema is, amik ertelmesek, s tobbnyire meg ok/ezek vannak tobbsegben)

    "Látatlanban (mivel nem olvastam a hozzászólást, csak a reakciókat) azért az is érdekes hozzáállás, amikor valaki ahelyett, hogy az illetőnek jelezné: böki a csőrét a stílusa, inkább a moderátorokhoz szaladgál - azért mert az illető leírta a véleményét, még ha kissé nyersen is."

    en pedig, mivel olvastam, tovabbra is fenntartom, hogy sutott belole a rosszindulat, amit rendkivul nehezen toleralok
    a kis nyersseggel nem lenne gondom (csak kerdezd meg a moderatorokat, nem egyszer voltam mar itt "kicsit nyers", nem egyszer tettek mar ki miatta), de itt en nem ezt szurtem le, s mint emlitettem, nem ez volt az elso eset
    ott inkabb leirtam, hogy nem kivanom folytatni, itt megis mit tettem volna? barmit irok, el tudja tuntetni a forumtars amit leirt? nem. akkor meg nem ertem, mi a gond. nem titkoltam, hogy en voltam, aki toroltette, nem mentegetozom, s elore szolok, az ilyen megnyilvanulas torleset legkozelebb is kerni fogom, mert imho az egyik legundoritobb emberi viselkedes megnyilvanulasarol van szo

    "Lehet, hogy ha ilyen érzékeny vagy, akkor egyszerűen nem neked való az internet?"

    nem lehet, hogy ha nem tetszik a forum moderalt volta, epp te vagy az, akinek nem valo?

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák