Új hozzászólás Aktív témák

  • degh

    tag

    áhh, kész volt ez a nap...

    záróra előtt 5 perccel beesett egy pasas, autóba keresett 12 eres kábelt, valamilyen csatlakozóval, és persze a csatlakozó ellenkezőjével is, hogy ki tudjon alakítani egy gyors csatolós rendszer a hangcuccához, és persze minél kisebb annál jobb, mert, hogy alig van hely. áttúrtam mindent, de nem találtam semmit(ha van ötletetek írhatnátok, mert engem is érdekelne a rendszere). ezzel még nem is lett volna gond, mivel csak fél óra volt a túlóra, de közben beesett egy érdekes személyiséggel megáldott nőszemély, és szét se nézve egyből elkezdte mondani, hogy neki kéne egy egér olyan olcsó fajta, meg hát legyen rajta.(nem hagytam ki semmit) nekem olcsó egér a netscroll 100 110 120 as széria, szal mutattam neki fekete 120-t, átlátszó műanyag doboz, és kérdi, hogy de olyan puha van rajta? :F nem nagyon értettem, kinyitottam neki, és hát a scrollra gondolt, megnyugodott, és mondta, hogy akkor ez lesz. kifizette, aztán még rácsodálkozott a szerviz "gépemre", és aztán elviharzott( de ő legalább felismerte, hogy számítógép)

    "nem értem, hogy lesz vírusos a gép, XY azt mondta, hogy az avast meg fog mindent"
    kav: 93
    spybot: 41
    talán volt 1 hónapos a rendszer

    akartam még írni, csak már elfelejtettem mit :O

    8

Új hozzászólás Aktív témák