Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    válasz Rover623 #719 üzenetére

    Azt olvasom ki, hogy nem pc boltban dolgozol...

    Nem láttál még szó szerint sz@ros gépet. Behánynál amikor egy ''cigeretta megsemmisítős üzemes'' gépet kellene szétbontanod ami leöntve vagyon egy kis kávéval is és még a 4 éves cserebogarak is benne rothadnak.... Ugyanez igaz a trágyahordó autóra is. Autómosós nem vállalná be a külső-belső takarítást.
    Nem az átlagemberről volt szó, hanem a trógerebbik fajtáról.
    Amiről Te regélsz az a júzer aki hetente 1x kapcsolja be a gépét és addig is letakarva tartja egy nagymami kezemunkája által varrt csipkés bizbasszal. Ilyenekkel én vagy Mi nem is találkozunk csak nagyritkán, mert ez az a gép aminek lehetősége sincs az elromlásra.

    A másik, hogy az a meglátásod sem helytálló amit erre írtál :
    ''Full szervíz: vinyó karbantartás, vírus és spyware irtás, winfos és egyéb progik update-je''

    Ezek lehet, hogy piti melók, de még is csak foglalja a gép órabérben azt az asztalt amin más ''esetleg vadabb szervizes'' melókat végeznél. Mert hát Mi számtech boltosok ebből is élünk.
    -vírusírtás akár mehet több órát is mire lepásztáz több száz gigát
    -adatvisszanyerések egy 300-as kula maxtorról pl.
    -sima oprendszer telepítés minden driverrel, előtte archiválással...
    ...és még sorolhatnám a piti melókat...

    Szerintem puszira senki sem dolgozik. Ha én nem termelek bevételt eladásból/szervizes melókból akkor én sem kapok fizetést... és pusztán csak mindenki jól járt alapon gondolkodunk!!!

    Ez itt a logika és nem a nagy okítás.

Új hozzászólás Aktív témák