Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz westlake #712 üzenetére

    bazz.. ha a kocsija piszkos, akkor azonnal szaguld a markaszervizbe? nem hiszem
    Én sem hiszem...én pl. a mosóba viszem ha szuttyos...havonta egyszer pedig full külső-belső takarításra...''autó kozmetika'' vagy mi a szösznek hívják...:P

    Mivel ''PC mosó'' jelenleg nincsen, nem olyan logikátlan lépés a felhasználók részéről hogy egy PC szervízbe viszik ilyen kéréssel a gépet.
    Az átlagember nem igazán tudja hogy mivel pucolja a masinát...nem ért hozzá, plusz félti is (nézd csak meg hányszor bukkan fel a kérdés: mivel pucoljam a monitorom, billentyűzetem, stb...;)).
    A szervízes meg pikk-pakk rendberakja: sűrített levegővel kifújja alaposan, ventiket átnézi, ha kell cseréli, CPU-t újrapasztázza, gépet szépen lecsutakolja, billentyűzetet kifújja, lepucolja a monitort...:C
    Full szervíz: vinyó karbantartás, vírus és spyware irtás, winfos és egyéb progik update-je (mert még mindig nincs ám mindenkinek szélessávú hozzáférése:U)...:DD
    Annyit nem lehet érte kérni mint annó a Y2K ''szakértésért''/óra...de ki a kicsit nem becsüli...;]

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák