Új hozzászólás Aktív témák

  • szumo

    senior tag

    válasz mongi #16191 üzenetére

    Én is tapasztalom a nagy laptop mizériát.

    Na ha már itt tartunk, akkor megosztom a múltkori sztorit:
    Megyek haza, épp gondolkodok, hogy miből legyen a vacsora. Ahova járok rendszeresen boltba, ott jól ismernek, beszélgetek az eladók nagy részével, sokszor felderítem estefelé a napjukat. A biztonsági őrök is ismernek pofázmányról, hogy nem lopni akarok. Nos néha szokott lenni egy varacskos disznó szagú biztonsági őr, az mindenáron beszélgetni akar velem valamiért. A srácnál defektes az egyik kerék, és a felni is sérült (szóval nem 100-as a delikvens). Szóval és tetvel, miközben a vajakat sasolom, odajön, hogy van neki egy FUJICISIMENSes nagyon faintos laptopja, aminek nincs hangja. Gyorsan válaszoltam, hogy driver-t neki és had szóljon. Erre ő, hogy de volt hangja, egyszer csak elment, és így nem tud hallgatni lakodalmas sramli popot. Kérdem mennyi idős a gép? Mondja 4-5 éves. Mondom venni kell egy újat. De, hogy ő beszélt az utcában lévő boltosokkal, hogy hangcsipp, és hogy 25+fá-ért ki is cserélik neki. Mondom akkor hajrá. De, hogy én nem tudnám e megcsinálni olcsóbban? Püff Kisördög belső hanggal ( ;] persze és még fizetek is, hogy megcsinálhattam a gépet). Mondtam neki, hogy nem, és ha nekik van olyan chipjük/eszközük, amivel megjavítják, ők az emberei. Kérdezgette, hogy ő otthon ki tudná e cserélni, és én ki tudnám e cserélni, és ha én nem miért nem, és ha igen hogyan. Semmi kedvem nem volt már hozzá, én csak haza akartam érni, és lefürdeni, vacsorázni. Még erősködött vagy 3 percig, aztán illedelmesen elköszöntem, és a pénztár irányába osontam.
    Szerencsére azóta se volt abban a boltban, és nem hallgattam meg a nagy sztorit az ő kis FUJICISIMENSes nagyon faintos laptopjáról.

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák