Új hozzászólás Aktív témák

  • MR_Joe

    aktív tag

    Tegnapi eset: okoska bejön némi irodai szolgáltatás céljából. Odatesz egy sd kártyát, hogy ezen van egy kép meg vmi notepadban szerkesztett szöveg. A kettőt össze kéne hozni, meg kinyomtatni ilyen meg olyan papírra ennyi példányban színesben. Mondom ámen, kép átszerkesztése, plusz szöveg ráillesztés/formázás lesz, az megkezdett negyed óránként 1 ezer magyar forint, plusz ennyi meg ennyi nyomtatási plusz x.- ft papírköltség. Néz rám bután majd megszólal:
    -De ugye a szerkesztési költségtől most eltekinthetünk. Úgy mennyi lesz?
    Mondom nem, nem tekinthetünk el tőle.
    - Há de mé? Kb két perc ez a szerkesztés nem?
    -De, kb annyi.
    - Akkor miért kerül 1000 Ft-ba?
    - Mert MEGKEZDETT negyed óránként ennyi.
    -De ő nem hozott most elég pénzt magával.
    -Rendben, akkor szívesen látom, ha megvan rá a pénz.
    -De ő majd behozza csináljam meg.
    Itt már kezdtem ideges lenni (más okból már felb*tam magam előtte, ez csak olaj volt a tűzre)
    Közöltem vele, hogy ez egy SZOLGÁLTATÁS, amit nem kötelező igénybe venni. Ha kell neki az a doksi kinyomtatva, akkor az ennyibe kerül. Ha kéri nekiállok, kifizeti, megkapja, ha nem kell adom a kártyát és viszlát.
    Akkor még habogott egy kicsit majd kibökte, hogy jó, de akkor nem kér annyi oldalt. Na mondom jé, mégis van a szerkesztésre pénz... Megcsináltam nyomtatni kezdtem, persze a vastag fénymásolókarton akadt a gépben úgyhogy még azzal is szívtam, de sikeresen letudtam a dolgot. Remélem nem látom többet a srácot.

    Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

Új hozzászólás Aktív témák