Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C0RVUS

    tag

    válasz phranxinatra #150543 üzenetére

    Ha azt mondta, hogy háromezerért neki szétszedés nélkül csak rácsepegtetett, akkor erre én kell megkockáztassam, hogy nem mond igazat az illető. Nekem a berohadt olajjal érkezett kínai Sanghajomra azt mondta, hogy ezt a "műveletet" ott helyben ingyen megcsinálja, ha gondolom. És aztán megnyugtattam, hogy nem érzem túlzásnak a teljes szervizért általa kért összeget. Bő két hét múlva pedig együtt örömködtünk, hogy most milyen szépen jár, meg mekkora járástartaléka lett. És nem, nem tud róla, hogy a rokona barátja vagyok. Jól öltözött kuncsaftok egyszerűbb svájcijáért is ennyit kér (persze csak ha nem kell hozzá legyártani valami beszerezhetetlen alkatrészt). Természetesen én is irreálisnak tartom, és zavarba ejtő amikor még ráadásul szabódva közli az árat, de attól még ez van.
    Na mindegy. Szánom-bánom, hogy már megint felkorbácsoltam valamivel a kedélyeket, önérzetekbe tapostam, meg ilyesmi. Mert ráadásul nem igazán van rászorulva, hogy kuncsaftokat toborozzak neki (bár órát szerelni biztos jobban szeret, mint digitális hőmérőben elemet cserélni :) ).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák