Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    válasz apholyon #74267 üzenetére

    Nincs, de nyár óta erre ácsingózom.
    Casio G-SHOCK GW-7900B
    Mindenki(?) a sima kijelzőset ajánlja, de élőben ez a negatív, inverz kijelzőjű fogott meg.
    Valaki vett is innen a fórumról nem régiben.

    [link]

    Én véleményem az, ha már extrém körülményekre veszek egy órát, akkor ne legyen benne mechanikus elem, lásd mutató, fogaskerék, stb.

    Igen, berágtam, olvasva a rengeteg ember fejében megrögzült téves sztereotípiákat.
    Ki a franc volt aki kitalálta ezt a műszak utáni dumát.? Soha nem volt gyárban.
    Olyat láttam Olaszországban, hogy a gyártó soron jön a meghatározott termék és bizonyos szerződésben rögzített szám után, már a másik kereskedelmi cég (Ő is gyárt) matricáját rakják rá, az Ő dobozába csomagolják és az Ő meghatározott minőségellenőrzése szerint ellenőrzik, de ezek mind szerződésben rögzített minőségben, darabszámban, árban. Ha ezek mellett a cég ugyanazt gyártja akár a saját logójával annak az eladása, szervize, reklámja már az az Ő dolga, de nem gyárt stikában raktárra, hogy szopjon az értékesítéssel.
    Mi a francot képzelnek, hogy 10 dollárból ideszállítva le lehet gyártani?!

    [ Szerkesztve ]

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Új hozzászólás Aktív témák