Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    Üdv mindenkinek!
    Bár rendszeres olvasója vagyok a topoknak, ritkán írok ide. Én nem az a típus vagyok aki sűrűn cserélgeti az óráit, nálam egy óra minimum 10 év. Ezért óra vásárlás előtt elég alaposan megnézem mit fogok cipelni a csuklómon az elkövetkezendő 10 (vagy akár 20) évben. Szeretett Certina Cascadeur órám 15 év után komoly javításra szorulna, de mivel nem automata, hanem csak autoquartz, ezért nem fogom megcsináltatni. Igazi mindenes volt, a gödörásástól az esküvőig mindenhová felvettem. Két utódja lesz. Az egyik már megvan, egy Seiko 5-ös, amit csak melóba használok. A másik, a portos Certina után (50 évesen) inkább elegáns óra lesz. Sokat keresgéltem, de csak automata jöhetett szóba. Rengeteg esélyes volt. Köszönhetően ennek a topiknak (és a saját nyitottságomnak) lassan eltávolodtam a "csak svájci" gondolattól. 50-150 ezer közötti összeget szántam rá. Végül sikerült megtalálni a megfelelőt. Pár napos tárgyalás a watchuseek-en, és ma már úton van hozzám. Amíg nem ér ide, nem árulom el milyen óra. Első és legfontosabb tulajdonsága, hogy EREDETI! Mert úgy látom ez itt űberfontos tulajdonság, fővesztés terhe mellett.
    Egy olyan márkáról van szó, amely márkáról itt soha nem tettek említést. Eleget tájékozódtam róla, és úgy látom 230 dollárért az áránál jóval magasabb értéket ad. És koromat figyelembe véve, talán utolsó órám is lesz egyben....folyt köv.

Új hozzászólás Aktív témák