Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yushchenko

    őstag

    válasz SpeedR #6622 üzenetére

    Komolyan sétálj ki a fővárosi autópiacra és nézz körbe. 4-500 ezerért fogsz olyan hulladékokat találni, amit kint 4-5-600 euroért vennél meg max. Voltam más kereskedőknél is, és nagyon szar kocsikat árulnak ennyi pénzért, elhiheted nekem. Azoknak az embereknek akik tegyük fel, hogy csak ilyet engedhetnek meg maguknak, aztán ők otthon elszerelik, viszont nem lenne mind1, hogy 4-5-600 euroért jutnak hozzá, vagy 4-5-600 ezerért. Megnéztem pár Astrát anno a 300 ezres kategóriában, és szörnyűek voltak egytől-egyig.
    Nyilván teljesen más a helyzet Suzuki terén, itt már 4-500 ezerért jó kocsikat lehet kapni Magyarországon, és mivel máshol nem örvendett a régi swift ekkora népszerűségnek, ezért a választék is nagyon nagy. De a jókat itt is elviszik nagyon hamar, elhiheted.

    Nem mondom, hogy az alábbi példában megérné behozni, E rendszámozni, de mint lehetőség meg lehetne fontolni. Regadózni semmiképp nem éri meg, ezért is lett kitalálva az egész.

    (#6621) danih: Az a gond, hogy ez a regadó teljesen ellent mond az európai irányelveknek. És legjobban a kisemberekbe rúgtak bele ezáltal. Ha nem lenne a regadó minden használt autónak esne egy szépet az ára. Nem nehéz kitalálni, hogy ez kiknek lenne kedvezőtlen.

Új hozzászólás Aktív témák