Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz M_AND_Ms #31917 üzenetére

    A szomszéd srác ott dolgozik a szervízben, ő ajánlotta fel a segítségét amikor hallotta hogy reggelente vonyít az ékszíj :D szóval bevittem és nagyon korrekt módon teljesen átvizsgálták az autót, kicseréltek 2 ékszíjat + végre valahára sikerült a hátsó fékeket is tökéletesen belőni :R azért mosták le mert munkadíj helyett csak egy 2e Ft-os mosást számlázott ki, és gondolta ha már kiszámlázta akkor le is mosatja. Jót akart, nyilván nem fogok neki szólni emiatt.

    Most már annyira nem bosszant a dolog, finom polír kiszedi majd de egyelőre hagyom.

    Egyébként meglepett hogy fékhatásban mennyit jelent az ha az egyik hátsó dobfék gyakorlatilag ki van iktatva. Most hogy minden rendben van, úgy fog a fék mint még soha az elmúlt majd 8 év alatt. Kaptam is mérési tanusítványt, első tengely ~ 2700 illetve 2600 Newton, hátsó tengely 1500 illetve 1600 Newton. Ezek az üzemi fék mérési eredményeil, a kéziféké 1300 illetve 1380 N. Nem tudom ezek milyen adatok, de fog a fék rendesen... végre dolgoznak az EBC-k, eddig nem sokra mentem vele :B

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák