Új hozzászólás Aktív témák

  • Fricc

    tag

    Helló!!

    Az lenne a nagy problémám hogy soha nem találkoztam még ilyen hibával és fogalmam sincs hogy mi lehet a baj:
    Újratelepítettem a Win XP prof. oprendszert(campus verzió, teljesen legális), ami eddig tökéletesen működött, ezt használtam 3hónapig kb. Most olyat csinál, hogy nem tudok semmilyen külső drivert felrakni (pl Catalyst), mert miután kibontja a tempbe(végigrohan az a kis csík közvetlenül az indítás után, és utánakövetkezne a drvtelepítés) egyből kír egy hibaüzenetet: katasztrófális hiba, a telepítő nem tudja megindítani a telepítést!
    A netem is csak azért van mert manuálisan feltelepítettem egy realtec belső XP drivert és legalább az működik (egyébként nem is az van hanem integrált nvidia).

    Szóval bármilyen külső nem Win xpdrivert telepítenék, blokkolja a windows ezzel a kis hibaüzenettel, pl az Audigy2 höz, meg az alaplapi nforce2chipsethez is saját drv kell és azt sem engedi.

    A gépem egyébként 2600+Barton, ASUS A7N8X-X alaplap, 9800pro.
    Nem tudom mitől lehet de már kipróbáltam azt is hogy hátha nem rendszergaza volnék saját gépemen, és felléptem ctrl+alt+del el rendszergazda felhasználónévvel is úgyis ugyanez!

    Na ez micsoda? Számomra hihetetlen kibaszás, ilyet még soha nem csinált pedig direkt a holnap 9 órára keszültem, lövik a HL2őt, és így kibasz velem a gépem, hát remek!

    Előrre is köszi a válaszokat!!

Új hozzászólás Aktív témák