Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegyirabló

    veterán

    válasz bobalazs #107783 üzenetére

    Nagyjából igen. Csináltam egy új fiókot, úgy már engedne fizetni, csak akkor elveszik a karakter.

    Tegnap éjszaka az utolsó e-mailemben elküldtem nekik, ami a linkben van. Nyilván ma nincs támogatás, kicsit várnom kell, de már nincsenek illúzióim, meg nem figyeltem oda, és magyar nyelvű beállítással csináltam képernyőmentést, talán azzal is bajuk lesz. Meglátjuk.

    Igazából engem tényleg nem az ötezer forint érdekel, ennél nagyobb hülyeségekre is költök ennyit. Ami érdekel, a többi felhasználó, akiket átvernek, illetve az, hogy ezt megtehetik büntetlenül, úgy hogy az EU is képes ám szívatni Apple-t, Microsoftot, bárkit, erre vajon miért nem figyelt fel, majdnem három év alatt?

    #107784 Healbacsi

    De láttam ám, csak gondoltam nekem biztosan nem lehet ilyen balszerencsém. :( Valójában nem is csak a Steam vásárlás itt a gond, az is rá tesz egy lapáttal, hanem hogy a régi fiókokat valamiért korlátozzák. Megértem én, hogy ez egy biztonsági intézkedés, csak rossz a támogatása.

    Elméletileg összekapcsoltam a fiókokat, de a második angol bekezdést még nem láttam, azt mindjárt meg is nézem, köszönöm! Ilyen jófej vagyok a profilban:

    #107786 eami

    Nem vitatom, hogy a jövő hetet még érdemes kivárni. Digi ilyen olcsó Egyesült Királyságba, vagy Németországba (ezeken a nyelveken beszélek)? Nekem nincs Digim, van közelben akinek van, esteleg viszem magammal a laptopot, csak az meg Mac, nem megy rajta az SWTOR... Valami majd lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Aquila non captat muscas.

Új hozzászólás Aktív témák