Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz [CS]Blade2 #91177 üzenetére

    Megoldva. Leírom, hátha valaki megtalálja, akinek ugyanez a gond, hogy legyen megoldása:

    Leszedtem a c++ 2010 x64, 2012 x64, és 2013 x64-et, és mindnél repair-t nyomtam.
    A legújabb Nvidia és Intel drivert.
    Leirtottam a maradék malware-t, és itt jön az egyik része a dolognak: talált valamit valamelyik steam-os dll-ben. (a program neve: zemana, egy kis exe, full portable a cucc)

    regeditben ez a két kulcs tud olyat okozni, hogy nem az Nvidia GPU-t használja a játék:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows\RequireSignedAppInit
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Windows\RequireSignedAppInit
    Az érték 0, nekem mindkettő létre kellett hozni, mert nem volt egyáltalán ilyen kulcs a regeditben.

    A regedit-es dolog oldhatta meg, a zemana arra volt jó, hogy valami betelepült a steambe, és azt mondta, hogy már be van jelentkezve egy másik fiókról.

    Lehet, hogy az alap problémát is az okozta, hogy nem futott a Watch dogs 2, mert az intel igp-n akart futni, hogy valamit összeszedett a gép, és vagy az törölte a fenti két kulcsot vagy valamelyik malware eltávolító, ccleaner esetleg. Lehet, hogy visszaállította a gyári értéket.

Új hozzászólás Aktív témák