Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz gyuribácsi88 #42681 üzenetére

    beleesünk az "€ zónába".. az €-árak nem a rossz gazdaságú Magyarországnak vannak kitalálva, pont azért vannak olcsóbb webshop árak idehaza.
    Ahol már €-val fizetnek, mert megtehetik, ott egyértelmű ez a dolog - és nem is drága úgy! Lehetne egy petíciót indítani $ árfolyam végett mert az még mindig közelebb van mint az €, csak össze kellene fogni sok magyarnak..

    (#42682) K_mester jelen esetben nem úgy tekintenék egy játékra hogy mennyire hosszú távon lehet vele játszani, mert akkor kb a programok 80-90% lehetne kukázni és gagyinak titulálni - én, mint játék programra gondoltam, kategóriájában mint pl egy AAA kategóriás és egy másik, alacsony költségvetésű program.. minden annyit ér amennyi időt és pénzt fektettek bele, legalábbis szerintem ;]
    itt lehetne vitatkozni, hogy ctrl+c - ctrl+v vel készülnek a codok, de ha megfigyeled mi nem?! lassan már minden, 1-2 alkotás kivételével - GTA fejlesztői nyilatkozták ezt, hogy ők nem akarnak beleesni ebbe a hibába
    legyen akció, de ne orrba-szájba, mert az egész elveszíti az érvényét, az hogy "normális áron" már nem is akarnak az emberek játékot venni... akár lehetne egy "árazó szervezet", akik ezzel foglalkoznak, mennyire jogos az adott címért elkért összeg :P

    (#42683) AxBattler battlefield is ebbe az irányba halad szvsz, mármint futószalag gyártás... árazása is hasonló, :) ez a premium dolog sztem csak ea üzletpolitikája, sokak behódoltak bf3nak, jöttek a dlck, akik szinten akartak maradni azok megvették már akkor, akit meg nem érdekeltek annyira azoknak meg itt van a premium edition :) mind a 2 cég kapitalista banda - szememben bf3 után a cod picit ugrott +irányba - mert megetették a sok reklámot, hogy ilyen játék még nem volt, erre lagon csak a delag segít, de még így is vannak fura dolgok, és ott van a többi dolog ami még elvette a kedvemet, cod-ok legalább nem bugosak és lagosak! nálam ez fontosabb, hogy ne anyázzak a sok láma bug végett, amit a drága fejlesztők **sztak kijavítani a kiadás után sok hónappal is... nekem nem kell bf4, még a látottak ellenére se, tartsák meg :)
    Bad Companyt szeretem, de ott is uez volt tapasztalható (1,5-2 év után úgy ahogy játszható lett), akkor jött bf3, ott is és sztem a 4 ben is ez lesz majd a trendi

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák