Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz Alg #19928 üzenetére

    Igazából az a furcsa, hogy nem érzem úgy, hogy én gyémánt szinten játszanék, pedig nem cheese-elek, mindig rendes BO-s meccseket játszom (egy-egy funra vett többvtöbb meccs kivételével). Rengeteget hibázom. Tegnap, ha nem vár a betámadással egy fél percet az ellenfél, mikor leszedte az expemet, akkor ő nyer, csak addigra pont elkészült egy kolosszus és a marinokat elég jól leamortizálta, aztán fordult az állás. A legnagyobb előnyöm az volt, hogy nem foglalkozott a xel nagákkal, így mindig tudtam, mikor jön és addigra mindig gyártottam pár plusz egységet. Amúgy marine marauder kombót elég jól fogja az immortal zealet kombó néhány stalkerrel, legalábbis addig, amíg nem több mint 20-30 db-s MM-ről beszélünk. Azzal még nincs tapasztalatom. Jelenleg még nagyon parás P-vel játszanom, mert nem tudok hirtelen reagálni, ha válatni kéne techet. Tegnap pl 2v2-ben próbáltam hajkurászni főnixel a mutákat, de ahhoz nagyon ébernek kell lenni. trükközött az ellenfél, hogy fordult egyet és máris én is veszítettem egyet, mire reagáltam, mert minimális a lőtáv különbség és elég törékenyek. Mire rájöttem, hogy annyi muta ellen inkább HT-t kellett volna hozni, addigra már késő volt.

Új hozzászólás Aktív témák