Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    Nem értek pár embert a fórumon . Én eléggé jól játszok de ha bekerülök egy noob teamba és már 10x lespawnkillel a rebel csürhe mert annyira szar a csapat és a játék is egy guriga taknyot nem ér ebből a szempontból mert ballanced kifejezést közelről sem ismeri akkor nekem mind1 hogy csal vagy sem az élményemen ugyanúgy ront. Szerintem ti is ugyanúgy k*rva any*znátok folyamatban ha 3 lépés után telibe vernének titeket mert a kezdőn ül pár játékosnak sem nevezhető troll. Mondom ezt úgy , hogy általában 3.0 felett van a kd-m.

    Az írásomnak meg az a lényege , ha csal valaki , vagy csak pro ugyanúgy elbassza a weekend warrior playerek játékát , mert egy szar félkész játékkal játszunk de nincs más sajnos. A csalóknak alapból száradjon le a keze , a nagyon prokat meg illene összeterelgetni egy karámban aztán ott játszhatnak. De mivel a játék semmi ilyen algoritmust ge*ire nem vesz figyelembe , ráadásul switch team se semmi nincsen , így eléggé nehéz. Ne értsetek félre szeretem a játékot mert star wars. Feljebb írtam már mennyi órám van benne azóta még 50 belement így vagyok 250 nél. De akkor is az a véleményem ha lenne más sw játék ami jobb élményeket kínálna és fps , ráadásul grafikailag is itt van , úgy hagynám itt ezt a szart mint annak a rendje.

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák