Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz ΞΔGLΞ #5708 üzenetére

    Évek óta ismert bug frostbite játékokkal az invsible glitch BF4 -> Hardline -> bf1
    Itt meg egy konzolos aki épp "beglitchelt" és csak később esett le (nekem is volt hasonló Palpatinnal), hogy azért nem lőnek rá mert nem látják [link]

    Sőt még a Dragon Age Inquistionben link és Mass Effect Andromedaban is benne van... [link]
    És ezekben az egyetlen közös dolog a Frostbite motor.

    A korábban említett " ha én fejbe lőlek egy scatter gun-nal, akkor elvárom, hogy ott helyben "loccsanjon a koponyád", ne pedig szaladgálj tovább full életerővel, mint egy túl aktív óvódás! "
    is gyanús hogy a netcode/lag miatt történt meg, ugyanis olyan cheatert még 700 óra játékidő alatt nem láttam aki sérthetetlen lett volna, valószínűleg azért mert ez könnyen detektálható hack és azonnal észre vennék... Egy glitch volt még ilyen az induláskor, de azt már azóta kipatchelték.

    Szóval ja, amíg 110%-ra nem vagy biztos benne addig nem kéne kígyót-békát kiabálni, ha meg biztos vagy benne, hogy csal felveszed és jelented. Proof nélkül szerintem felesleges még jelenteni is, főleg, hogy az újoncoktól egy csomó olyan jelentést kapnak akiknek a 99%-a nem cheater csak jobb az átlagnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák