Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz Yllgrim #28995 üzenetére

    Mondjuk ha az uee szerződéses hajókat kezded lőni, az lenne a normális, hogy amikor a többiek scannelgetik a pöttyöket a képernyőn, az ilyen elven játszókat is ellenségként azonosítsa be nekik a rendszer, és írja mellé a csillagászati fejpénzt. Ami az én olvasatomban azt jelenti, hogy ha én odamegyek vanduulozni, és azt látom, hogy valaki a szintén vanduulozó farmert lövi, ráadásul még fejpénz is van rajta, akkor a FANTÁZIA ON ... :DD
    Segítség a fantáziához: , akkor a fél, de inkább mindkét szemem rajta(d), és amíg a farmert és a vanduult lövi (lövöd), én meg lőlek téged. És a kígyó a farkába harapott, tényleg mindenki lő mindenkit. Minden csak azon múlik, hogy mi lesz az értékesebb célpont: egy noname ezredik vanduul scythe, vagy egy fejpénzes fosztogató? Nyilván a hajóik űzereje is eltér, tehát azonnali mérlegelés szükséges.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák