Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz DJGABI #5468 üzenetére

    Amúgy elírtam Tenet a címe helyesen

    Amúgy szerintem bűn rossz film, alig vártam hogy kijöhessek a moziból, nagyon nem tetszett

    .................

    Tegnap voltam egy Pennybe
    Az egy dolog hogy nincs az a jégkrém amit szeretek és hiába írtam az ügyfélszolgálatnak nem is válaszolnak hogy lesz e még valaha

    Levettem egy csomagolt felvágottat amit szeretek, majdnem nem néztem meg a szavatosságát de megnéztem
    És nem 2021.01.30-án lejárt, és ugye ez 2021.02.02-án volt
    Egy doboznyi volt belőle kirakva

    Bár mentségükre, mutattam az egyik alkalmazottnak és egyből bevitte a raktárba az egészet, mondjuk hogy utána kijött e raktárból megint nem tudom :)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • Zeki

    nagyúr

    válasz DJGABI #5468 üzenetére

    A filmet mindig elindítják a mozik, mert lehet a reklámok alatt beesik valaki. Ha 15-20? percig senki, akkor törölve. De egy emberre is lemegy.
    Ha nem menne le, kevesebben mennének moziba, mondván múltkor is elmaradt, mert csak én voltam. Mi van ha most is hiába mennék? Ha ezt több ember gondolja így, az baj.
    Azt nem tudom, hogy a plázás mozik hogy tudják finanszírozni a bérleti díjat ilyenkor. Lehet kemény tárgyalások voltak, mert a plázáknak kell a mozi. Az egy vonzerő ugyanúgy, mint valami nevesebb, keresett üzlet.
    Az éttermest sajnálom, akit ma mutattak, akinek az Árkádban befalazták az éttermét. Aztán mutatták a tavaly 70 milliárdot keresett gázszerelőt.

    Az biztos, hogy a moziknak folyamat fejlődnük kell. Elég csak az amcsi mozikra pislantani, milyen extrák vannak ott. És a fejlődés is sokba kerül.

Új hozzászólás Aktív témák