Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz 123xyz #29966 üzenetére

    "Tegnap vettem egy doboz tojást a Sparban, 50 ft/darab áron volt kapható"

    Tételeztük fel hogy aki szokott tojást venni boltba tudja az árakat, sőt tudja hogy mennyiért vett utoljára, jó mondjuk kimaradt a méret M-es S-es vagy milyen mert tojásnál számít ez is
    Tehát ha tudja hogy mondjuk egy nappal előtte vett a XYZ boltban 65 ft/darab áron, és van a közelében Spar akkor holnap inkább oda megy tojás venni 50 ft/darab áron, tehát már hasznos is volt hogy beírta

    Sok olyan dolog van amit én veszek, de más meg igen
    Mint mondjuk nekem a sör , valaki beírja hogy vett valamilyen sört a Tesco-ba ennyiért meg annyiért, engem nem érint mert én nem szoktam venni nem is tudom az árakat, de aki szokott venni annak jól jöhet mert megtudja hogy a Tesco-ba az a sör annyiba kerül és megy venni, és én nem fogom leoltani hogy minek írta be hogy sört vett ennyiért annyiért mert én nem veszek sört

    Tehát szerintem az hogy vett valamit és beírja még nem gond, ha leírja hogy honnan mennyiért főleg ha akciósnak is érzi
    Mert amúgy lehet hopgy nem lesz jó ár, de majd jön valaki aki hozzászól és beírja hogy ugyan az a XYZ boltban ennyibe kerül, ezt olvassa egy harmadik fórumozó aki szokott olyat venni és tudja is hogy XYZ boltba annyi és megy és vesz, de direktbe nem kérdezett volna rá hogy hol van jó áron az a cucc

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák